Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Schroniska

Angażujemy się w pomoc schroniskom

Od samego początku działalności polskie sklepy Maxi Zoo aktywnie współpracują ze schroniskami i angażują się w pomoc charytatywną. Współpracujemy obecnie z dwoma schroniskami. Są to Fundacja pod Psim Aniołem w Warszawie oraz Schronisko w Milanówku. Obie instytucje wspierane są przez Maxi Zoo poprzez promocję adopcji oraz przekazywanie darów – pożywienia oraz akcesoriów.

 

W ramach współpracy z powyższymi schroniskami udostępniamy informacje, dotyczące podopiecznych, dla których poszukiwany jest dom. Ponadto w sklepach do specjalnych kontenerów zbierane są dary, które mogą przekazywać klienci. W Warszawie i okolicy znajdują się cztery sklepy, które zaangażowane są w taką formę pomocy. Sklepy Maxi Zoo Włochy i Maxi Zoo Milanówek przekazują dary dla schroniska w Milanówku. Natomiast z punktów Maxi Zoo Białołęka i Maxi Zoo Sadyba wszystkie uzbierane artykuły trafiają do Azylu Pod Pism Aniołem. Na chwilę obecną wszystkie dary zebrane w dwóch sklepach w Poznaniu również trafiają do dwóch powyższych schronisk. W najbliższym czasie planujemy nawiązanie współpracy ze schroniskiem w Poznaniu, by umożliwić również lokalne wsparcie.

 

Maxi Zoo niesie pomoc bezdomnym zwierzętom również w niestandardowy sposób. Oba schroniska otrzymały w tym roku od Maxi Zoo specjalną ofertę rabatową dla wszystkich osób, które chcą adoptować psy i koty. Każda osoba decydująca się na adopcję może zrobić tańsze zakupy dla nowego pupila w wybranym sklepie firmy w Warszawie lub Milanówku.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ
PODOBNE ARTYKUŁY