Kochane przez zwierzęta
Otwieramy nowe sklepy!

Newsletter - Trzymaj łapkę na pulsie!

Chcesz wiedzieć jak najlepiej zadbać o potrzeby Twojego pupila? Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz dostęp do kompletu cennych informacji, dzięki którym opieka nad Twoim zwierzakiem będzie prosta i przyjemna. Dodatkowo będziesz na bieżąco ze wszystkimi atrakcyjnymi ofertami, które zostaną przygotowane specjalnie dla Ciebie. Newsletter jest bezpłatny i w każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać.

Moje dane

Data urodzenia

Dane kontaktowe

Dane mojego zwierzaka

DODAJ KOLEJNEGO ZWIERZAKA
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Maxi Zoo Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-531), ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D  na podany przeze mnie adres e-mail bezpłatny Newsletter Maxi Zoo, który zawiera informacje i ciekawostki dotyczące zwierząt. Jak również informacje o nowych produktach, aktualnych ofertach specjalnych i promocjach w sklepie Maxi Zoo Polska Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych - Maxi Zoo Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celach wysyłki bezpłatnego newslettera Maxi Zoo. Przyjmuje do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera, jak również że mam prawo wzglądu do swoich danych i ich poprawienia.
Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne
WYŚLIJ FORMULARZ